До «автора» закарпатських ківі Генріха Стратона приходили з перевіркою податківці

травня 26 / 2015
До «автора» закарпатських ківі Генріха Стратона приходили з перевіркою податківці


Про це під час прес-конференції розповів сам Генріх Стратон, автор сорту.

Незважаючи на тем що суд затягувався і розгляд заявки Генріха Стратона йшов 3-4 місяці, рішення таки було прийняте на користь автора сорту.

Чоловік зауважує, що право на торгову марку«КІВІ КАРПАТ СТРАТОНА» має лише він, а всі інші оголошення чи торгівля з нею заборонені.

“Я не можу відповідати за продукцію цих “фірм”, тому подав у суд відповідну заяву”, - наголосив Генріх Стратон.

Як зауважив, Віктор Пащенко, директор ТОВ «Ківі Карпат Стратона», цю торгову марку знають вже і закордоном, вона досить розкручена, саме тому мають місце спекуляцію.

Наприклад, декілька місяців тому зі скаргою прийшла податкова, мовляв, у Харкові були куплені 30 саджанців ківі Стратона, але жоден з них не прижився. Виявилося, що купляли їх за ціною 40 грн., тоді як найдешевше у самого пана Стартона їх продавали по 120 гривень.

Звернення до суду селекціонера можна назвати прецедентом, адже інтелектуальну власність в Україні захищати не прийнято. Та і для судді подібне рішення було першим у практиці. Тим не менше права Генріха Стартона були захищені, наразі триває реєстрація сорту.

"Таким чином на сьогоднішній день тка ситуація, що право на рекламу чи будь-яке розповсюдження у ЗМІ щодо цього сорт має лише Генріх Стратон. Ми розсилаємо рішення суду на всі сайти", - розповів Віктор Пащенко.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...