Гірський "Париж" гуртує навколишні громади

травня 24 / 2015
Гірський "Париж" гуртує навколишні громади

У п’ятницю, 22 травня, на сесії Рахівської міської ради, прийнято рішення звернутися до всіх населених пунктів, які знаходяться у 20-ти кілометровій зоні, з пропозицією об’єднання.

Наразі рішення об’єднатися з Раховом вже прийняли Розтоки, Костилівка і Ділове.
Члени робочої групи із впровадження заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад, яка створена розпорядженням голови РДА 8 травня 2015 року № 106, дійшли спільної думки про те, що у підготовці процесу об’єднання громад є підводні камені: недосконалість правової бази, недостатня поінформованість населення, через що багато людей виступають проти такого об’єднання.
Крім цього, слід наголосити, що при створенні цих спроможних територіальних громад необхідно врахувати, всі фактори: Рахівський район є найбільш високогірним районом в Україні і має статус гірського, рельєф впливає на доступність і якість транспортного сполучення поселень, наявність компактно розташованих поселень, в яких переважає румунська національна меншина та прикордонне розташування району.
Учасники робочої групи одностайні у думці, що об’єднання громад – процес невідворотний і необхідний. Адже це дасть регіонам додаткові кошти, які зараз так необхідні.
Т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь, акцентував увагу на необхідності, у ході реалізації заходів із добровільного об’єднання територіальних громад, проведення діалогу сільських, селищних та міського голів із громадами, для того щоб вони могли побачити майбутні перспективи розвитку у разі об’єднання, інформує Рахівська РДА.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар