У Чинадієві провели фестиваль середньовіччя та масовий бій (ВІДЕО)

травня 23 / 2015
У Чинадієві провели фестиваль середньовіччя та масовий бій (ВІДЕО)


Фестиваль середньовічної культури "Срібний Татош 2015" стартував у закарпатському Чинадієві.

Срібний Татош – це закарпатський пегас. Він є символом чистоти та благородства, вірності та честі, мужності і доброти. Саме ці якості були присутні в середньовічних лицарях, тому символ та назва фестивалю відповідають його змісту.

Організатори фестивалю говорять, що показують середньовічну культуру, здебільшого, для закарпатців. Більшість жителів краю і не здогадуються про славне минуле своїх предків. Закарпаття завжди було прикордонням різних королівств, тому на його території знаходиться багато замків. На думку організаторів дійства, замок Сент Міклош у Чинадієві найкраще підходить для проведення "Срібного Татоша", адже цей замок має душу.

І справді, як у самому замку, так і на навколишній території панувала неймовірна атмосфера. Лицарі в обладунках та їх "дами серця" розгулювали між туристами. У відвідувачів часто складалося враження, що вони потрапили в іншу епоху. Масові бої, або бургути, лицарські та стрілецькі турніри - все це додавало видовищності фестивалю. Навколо замку розташована ярмарка, на якій можна придбати різні предмети стилізовані під середньовіччя. Кожен бажаючий може відвідати екскурсію по замку Сент Міклош, котрий, до слова виправдовує назву "середньовічний замок", адже там панує вражаюча атмосфера та збережено середньовічний інтер'єр. Також можна спробувати себе у стрільбі з лука та арбалета, спробувати страви за приготовані за старовинними рецептами, взяти участь у масових гуляннях та потанцювати під середньовічну музику. Словом, тут є чим зайнятися та є на що подивитися.

Фестиваль "Срібний Татош 2015" триватиме до завтра, 24 травня, на території замку Сент Міклош, у селі Чинадієво Мукачівського району.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...