В багатьох школах міста Берегова розпочалися капітальні ремонти

травня 18 / 2015
В багатьох школах міста Берегова розпочалися капітальні ремонти

Сьогодні відбулася традиційна апаратна нарада, під час якої кожні відділи та управління міської ради доповідали про виконану роботу з початку року.
В управлінні освіти повідомили, що в багатьох школах міста розпочалися капітальні ремонти. Зокрема, з 5 травня у ЗОШ № 6 почали капітальний ремонт будівлі, приміщень, системи опалення, заміну вікон. У ДНЗ № 9 виконують капітальний ремонт будівлі та парканів. Я також додав, що планую разом із заступниками провести обхід навчальних закладів.
В управлінні соціального захисту населення зокрема зазначили, що не мають заборгованостей по зарплатах та пенсійних виплатах. В. о. начальника управління Оксана Кондрич також додала, що на сьогодні у Берегові офіційно проживають 89 переселенців. Так, ще минулого місяця переселенців було 119, однак дехто з них виїхав з міста.
В службі у справах дітей розповіли, що за останні два тижня у місті було здійснено 4 виїзди до неблагополучних сімей, а також 3 рейди на виявлення дитячого жебрацтва. Так, Олександрія Садварі зазначила, що одну дитину вже влаштували до дитячого притулку, а щодо батьків другої відкрито кримінальну справу.
В управлінні у справах жінок та дітей, молоді та спорту інформували, що у Берегові зареєстровані 138 багатодітних сімей, з них неблагополучних – 21. За останні два тижня було проведено 4 спортивних масових заходів.
У відділі архітектури зазначають, що з 23 літніх терас подовжені паспорти мають 15, а з 35 діючих у місті МАФів необхідних документів мають всього 5. Я вважаю, що всі підприємці повинні сплачувати податок місту і бути зареєстрованими, тому доручив Петру Попу серйозно зайнятись з вирішенням цього питання.
Хід виконання бюджету становить 124, 4 %. Зокрема додаткові надходження приносять акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів, а також туристичний збір.

Повідомив міський голова Берегова Золтан Бабяк.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар