15 травня Берегівська українська гімназія відзначала своє 20-річчя відродження

травня 16 / 2015
15 травня Берегівська українська гімназія відзначала своє 20-річчя відродження

Першому почесне слово надали директору гімназії Володимиру Кенийзу. Він розповів, що фактично історія навчального закладу починається в 1901 році, коли всі класи перевели в теперішню будівлю. В 1921 році тут були відкриті українські класи поряд з угорськими. В історії вже незалежної України у 1995 році була відроджена класична українська гімназія.
Я, в свою чергу, окрім вітальних слів на адресу директора, вчителів та учнів української гімназії, нагородив почесним дипломом міської ради та букетом квітів першого директора навчального закладу, яка пропрацювала там 19 років, і вчора ж святкувала свій день народження, Ксенію Михайлівну Маргітич. Водночас я подарував гімназії сертифікат на отримання проектора.
Також почесними грамотами міської ради за вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, значні успіхи у професійній діяльності, підготовці талановитої молоді міста та з нагоди 20-ї річниці відродження Берегівської української гімназії були нагороджені: заступник директора Валентина Гавриш, директор Володимир Кенийз, вчитель географії Надія Ковальчук, вчитель фізкультури Надія Перевузник, вчитель фізики Володимир Угрин, вчитель математики Марія Шулла.
Цього ж дня привітав колег з 20-річним ювілеєм директор Берегівської угорської гімназії Арпад Сабов. Він також від свого колективу подарував українській гімназії картину з пейзажем та нагадав про спільну історію.
Також на сцені були нагороджені найуспішніші гімназисти.

15 травня Берегівська українська гімназія відзначала своє 20-річчя відродження


Новини Закарпаття
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...