Закарпатська співачка виборола головний приз «Закарпатського едельвейса» (ФОТО,ВІДЕО)

травня 07 / 2015
Закарпатська співачка виборола головний приз «Закарпатського едельвейса» (ФОТО,ВІДЕО)


10-й міжнародний фестиваль мистецтв в Ужгороді зібрав аматорів та професіоналів з різних регіонів України та зарубіжжя.

У творчому змаганні брали участь співаки, танцюристи, виконавці інструментального, розмовного, оригінального та циркового жанрів, члени дитячих мистецьких колективів.

А оцінювало виступи професійне журі, до якого ввійшли справжні метри: директор і художній керівник хору ім. Г. Вірьовки, герой України, народний артист України ,академік Анатолій Авдієвський , директор і художній керівник ансамблю танцю ім. П. Вірського, герой України, народний артист України Мирослав Вантух,Заслужений діяч мистецтв України, президент творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України" Віктор Герасимов.

Гран-прі у конкурсі вокалістів виборола талановита закарпатська співачка Мирослава Копинець. Вона виконала народні пісні « Не пий коню воду»( аранжування Антон Дегтярьов) та «На плаю».

"Я мала за честь виступити на «Закарпатському едельвейсі»,- сказала Голосу Карпат Мирослава Копинець.- "Адже це не просто конкурс, а фестиваль і справжнє мистецьке свято пісні, танцю, читаного слова та інструментальної майстерності".

Водночас фестиваль став неабияким випробуванням для талановитих людей різного віку і подарував їм чималий досвід творчого змагання.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар