Шахове свято дітвори

травня 04 / 2015
Шахове свято дітвори


За ініціативи Закарпатського палацу дитячої та юнацької творчості та за підтримки федерації шахів Закарпатської області 3 травня в Ужгороді відбувся традиційний дитячий шаховий турнір "Кубок Падіюну 2015".

Участь в змаганні взяли 51 юний шахіст, не старший 14 років з Ужгорода, Мукачева, Берегівського, Воловецького, Виноградівського районів. Змагання пройшли за швейцарською системою в 7 турів за регламентом швидких шахів.

Турнір відбувся у впертій, але чесній спортивній боротьбі та подарував юним шахістам незабутні емоції та враження. Переможцями та призерами змагань стали у юнаків - Андрій Іжак (м.Берегово) 6,5очка, Владислав Хаван та Вадим Петровський (обидва з Мукачева) по 6 очок, у дівчат - Євгенія Тимошенко (Ужгород) 5 очок, Юлія Данкулинець та Каміла Химинець (обидві з Мукачева) по 4,5 очка. Відзначені також Мирослав Мішко (м.Мукачево) - кращий до 10 років та Маркулинець Андрій (м.Виноградово) кращий до 8 років.

Всі призери нагороджені медалями, грамотами та пам'ятними кубками Закарпатського палацу дитячої та юначької творчості "ПАДІЮН"

Шахове свято дітвори
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...