У Кошице проходять Дні України (ФОТО)

квітня 21 / 2015
У Кошице проходять Дні України (ФОТО)


Дні України, які почалися 14 квітня в словацькому місті Кошице, сьогодні проходять під гаслом «Ласкаво просимо в Закарпатті!» - Вся програма цього дня присвячена нашому краю.

Відкривали захід голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко та заступник голови обласної держадміністрації Михайло Рівіс.

Закарпатті представляє потужну культурну програму: виступають численні колективи, в першу чергу заслужений академічний народний хор.
Відкривали захід голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко та заступник голови ОДА Михайло Рівіс.

Володимир Чубірко зазначив, що наші краї поєднують давні відносини, і те, що проводяться такі акції дають можливості краще пізнати один одного.

"Презентація можливостей нашої країни, нашого краю є особливо важливе зараз, коли Україна робить конкретні кроки в європейський економічний простір.

Україна сьогодні переживає дуже непрості часи: Росія неприховано проводить військову агресію проти нашої країни. Зруйнована економіка і вся інфраструктура сходу, окупований Крим. Нам зараз нелегко, але ми боремось за свою незалежність, в тому числі й економічну. Але саме такі заходи засвідчують, що Україна дивиться у майбутнє і працює на перспективу. Такий діалог дозволяє донести до представників європейського економічного простору можливості української економіки, налагодити ділові контакти і підготувати грунт для надходження інвестицій.

Радий, що саме Словаччина стала тим майданчиком, де представлений потенціал України, та Закарпаття зокрема. Наш край має угоди про партнерство з Кошицьким та Пряшівським самоврядними краями. Нас поєднують тісні економічні та культурні, подекуди й родинні стосунки. Саме Закарпаття може стати тим містком надійного співробітництва наших країн. Дні культури проведені в Кошіце цьому сприятимуть", - вважає Володимир Чубірко.


Фото - від прес-служба обласної ради

У Кошице проходять Дні України (ФОТО)
У Кошице проходять Дні України (ФОТО)
У Кошице проходять Дні України (ФОТО)
У Кошице проходять Дні України (ФОТО)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар