Свалявська молодь здійснила мандрівку до світу професій

квітня 17 / 2015
Свалявська молодь здійснила мандрівку до світу професій

У сучасній ринковій економіці свої умови диктують попит і пропозиція. Регіональний ринок праці, як частина народного господарства України, також підкоряється цим законам. Саме тому, дуже важливим чинником при професійному самовизначенні молоді є принцип «Хочу. Можу. Треба». Адже, молодій людині необхідно співставити свої бажання зі своїми здібностями, навичками та вміннями та врахувати затребуваність обраної професії.
Фахівці Свалявського районного центру зайнятості постійно проводять профорієнтаційну роботу з метою обізнаності учнівської молоді про світ професій та стан ринку праці регіону, формування готовності до свідомого та виваженого вибору професії, розширення уявлення учнів про професії.
У рамках цієї роботи, 9 квітня 2015 року, фахівець з профорієнтації Олексій Лізанець провів профорієнтаційний урок для учнівської молоді Голубинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на тему: «Подорож у світ професій».
У ході заходу пройшла презентація послуг, які надає Державна служба зайнятості України, психодіагностичного тестування за різними методиками по визначенню нахилів, здібностей та вподобань для свідомого обрання майбутньої професії. Також учні отримали інформацію про стан ринку праці регіону та актуальні вакансії. Школярам роз’яснили формулу вибору професії за принципом «Хочу. Можу. Треба», надали інформацію про типи професій в залежності від предмету праці, шляхи отримання освіти та найтиповіші помилки при виборі професії.
Захід відбувся в приємній та невимушеній атмосфері. Олексій Лізанець разом з директором школи Вірою Ряшко акцентували увагу на те, що не дивлячись на професійне самовизначення, молода людина має бути перш за все професіоналом своєї справи, що залежить від ґрунтовних знань, які вона засвоїть та буде використовувати в практичній діяльності.
Сподіваємось, що випускники оберуть для себе хорошу професію, будуть забезпечені роботою та отримуватимуть гідний заробіток.
Свалявський районний центр зайнятості
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар