Погорелов на лікарняному,тепер бразди правління у Андріїва

квітня 16 / 2015
Погорелов на лікарняному,тепер бразди правління у Андріїва


Станом на сьогодні, 16 квітня, міський голова Ужгорода Віктор Погорелов перебуває на лікарняному, в.о. керівника міста є Богдан Андріїв.

Про це сьогодні, 16 квітня, у залі Ужгородського міськрайонного суду заявив представник Богдана Андріїва у суді Михайло Ільницький.

Суд у ці хвилини розглядає справу щодо скасування рішення Ужгородської міськради, згідно з якими призначено на посади секретаря Богдана Андріїва, першого заступника Івана Волошина, заступника Ольгу Травіну, керуючу справами виконкому Даніелла Геворкян.

Один із позивачів – Павло Гомонай, – подав клопотання зупинити дію рішення міськради у частині призначення на посаду секретаря Богдана Андріїва.

Власне представник Андріїва, коли мотивував своє заперечення проти клопотання, і наголосив, що Богдан Андріїв на даний час керівник міста, бо Віктор Погорелов на лікарняному.

У даний час суддя Оксана Монич оголосила перерву – розглядає клопотання Павла Гомоная.

У судовій залі присутня заступник міського голови Ольга Травіна, решта відповідачів не з'явилися. Є також представник міськради у суді, та представник Богдана Андріїва у суді.

Як відомо, цього тижня Віктор Погорелов був на роботі і своїм розпорядженням перерозподілив сфери відповідальності між заступниками міського голови.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар