Куди на Закарпатті "дівають" осіб без громадянства

квітня 16 / 2015
Куди на Закарпатті "дівають" осіб без громадянства

На Закарпатті з моніторинговим візитом перебували директор Департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства ДМС України Наталія Науменко та радник Представництва Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Білорусі, Молдові та Україні Олександра Маковська.
У рамках візиту вони ознайомилися з роботою Пункту тимчасового розміщення біженців у м. Мукачево та смт. Перечин, поспілкувалися з його мешканцями. Наразі у Пункті проживає 62 осіб, з них - 28 діти.
У Головному управлінні ДМС України в Закарпатській області відбулася робоча зустріч Наталії Науменко з начальником Головного управління Ігорем Михайлишиним. Обговорювалися питання протидії нелегальній міграції, посилення контролю за перебуванням на території регіону іноземних громадян. Крім того, мова йшла про проблемні питання процедури визначення статусу біженця та особи, що потребує додаткового захисті.
На сьогодні на обліку міграційної служби Закарпаття перебуває 60 біженців та 78 осіб, що потребують додаткового захисту.

Ольга Поштак, головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю та ЗМІ ГУ ДМС України в Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...