У Лопухово відкриють реконструйовану школу

квітня 15 / 2015
У Лопухово відкриють реконструйовану школу


Незабаром у селі Лопухово, що на Тячівщині, відкриється оновлена та реконструйована школа. Навчальний заклад не просто капітально відремонтували, але й добудували. Гарні світлі приміщення підготували для дошкільної групи, яка вперше запрацює вже цієї весни. Реалізація освітнього проекту стала можливою завдяки співпраці з ПП «Комерцконсалт», яке входить до групи енергетичних компаній "РЕНЕР".


Михайло Фіцай, голова села Лопухово, розказує, що громада уклала з підприємством угоду про співпрацю, згідно з якою ПП «Комерцконсалт» допоміг вирішити чимало соціальних та економічних питань. «Найбільшим проектом стала добудова ЗОШ I-го ступеня з подальшою реорганізацією у Прочківський НВК «ДНЗ» ЗОШ I-го ступеню , - коментує голова села. - Закінчено всі роботи внутрішні, встановлено централізоване опалення, завезені меблі. Завдяки ПП «Комерцконсалт» заклад готовий до відкриття, чекаємо ще рішення сесії про реорганізацію НВК. До цього часу у школі було 4 класи на 44 дитини. Відтепер відкриваємо дошкільну групу на 22 дітей, які будуть тут і харчуватися, ( облаштовано нову кухню) і розвиватися у хороших умовах».

Крім того підприємству допомагає селу в багатьох інших справах. «У минулому році Лопухово отримало кошти на меблі для відкриття четвертої групи у дитячому садку ДНЗ «Ромашка», цього року фінансову підтримку матиме НВК Яблуниця. Наші діти щороку до 1 вересня та на новорічні свята отримують подарунки від ПП «Комерцконсалт», - каже Михайло Фіцай. – також підтримку має футбольна команда».

Сільські дороги – теж чимала турбота місцевої громади. Підприємство передбачило допомогу і в цьому напрямку: рік тому Лопухово подарували трактор для розчистки снігу, щороку фінансуються ремонтні роботи доріг.

Михайло Фіцай каже, ПП «Комерцконсалт» виконує всі зобов’язання, а у перспективі у підприємства та громади ще чимало добрих справ.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...