Працівники фінансових органів Закарпаття відзначають 70-річчя

квітня 15 / 2015
Працівники фінансових органів Закарпаття відзначають 70-річчя


У середу, 15 квітня, в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення 70-річчя створення фінансових органів Закарпатської області.

Ювілярів привітали керівники краю – Василь Губаль та Володимир Чубірко. Вони відзначили вагомий внесок фінансистів краю у розбудову бюджетної системи Закарпаття й України в цілому та побажали подальших успіхів і нових здобутків у праці й впевненості у завтрашньому дні.

Відтак кращих фахівців нагороджено почесними грамотами та подяками обласної адміністрації та облради, а також департаменту фінансів.

Після урочистостей працівники бюджетних установ і фінансових органів взяли участь у семінарі. Про практичні аспекти реалізації реформи міжбюджетних відносин в країні присутнім розповіли представники Міністерства фінансів України та Інституту бюджету і соціально- економічних досліджень.

Довідково: 12 квітня 1945 року Постановою Голови Народної Ради Закарпатської України (Туряниці І.І.) було затверджено перше Положення про фінансові органи з відповідними статтями витрат та Тимчасовий штат фінорганів області. Сьогодні до структури фінансових органів області входять 19 підрозділів: Департамент фінансів ОДА, 13 фінансових управлінь РДА та 5 фінансових управлінь міст обласного значення із загальною чисельністю понад 200 працівників, які щорічно забезпечують оперативне управління і виконання 351 місцевого бюджету області.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар