Життя триває, або Весілля у зоні АТО

квітня 15 / 2015
Життя триває, або Весілля у зоні АТО

Війна-війною, але життя триває. Наші бійці дають відсіч ворогу, облаштовують побут у землянках та окопах і влаштовують… особисте життя.

У лютому в Ужгороді на рушничок щастя стала цікава пара — боєць АТО Анатолій Сєдов та Каміла Логойда. Церемонія пройшла скромно – в кабінеті відділу РАЦСу. За гостей були побратими Анатолія та рідні. Опісля всі зібралися на вулиці, аби зробити кілька знімків на пам’ять та разом заспівати гімн України.
Анатолій – контрактник, родом із Нетішина Хмельницької області. В зоні АТО провів не один місяць. Там і отримав позивний «Сідий». Він — кіборг, бо захищав донецький аеропорт. Нині згадує, що якось сидів в окопі під мінометним обстрілом Станиці Луганської, то й подумав: «Дасть Бог, виживу – обов’язково одружусь». Хоча тоді не мав навіть дівчини. Але допомогло… поранення, завдяки якому потрапив на лікування в Ужгород.
Із майбутньою дружиною Камілою, розповідає, його познайомила сестра, коли були в гостях. Анатолій каже, що закохався з першого погляду, мовляв, прийшов-побачив-переміг.
Після трьох тижнів знайомства вирішили одружитися. Хоча на його пропозицію руки й серця дівчина спершу здивовано відповіла: «Ти що?!». Але погодилася, хоча й знала, що невдовзі чоловік знову повернеться на фронт. Нині Каміла жартома називає коханого окупантом свого серця. «А як почуваєтеся тепер в ролі дружини військового?!» — цікавлюсь. За кохану жартома відповів Анатолій: «То вона ще не зрозуміла, скільки в неї з’явилося прав командувати».
Сестра Анатолія Наталка зізнається, що дуже хотіла б мати племінників. Натомість його друг із позивним «Марево» Денис Волошин зауважує, що таким щасливим давно не бачив побратима. «Треба жити на позитиві, мати рідну людину, щоб було до кого повертатися», — каже він.
Після весілля у зоні АТО не був, оскільки всю його бригаду відправили на ротацію, розповів під час телефонної розмови. Звісно, що повернеться на Схід, але нині в Ужгороді разом із дружиною готується до Великодня.

Оксана ШТЕФАНЬО
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...