У Карпатському Центрі реабілітації бурих ведмедів — поповнення!

квітня 14 / 2015
У Карпатському Центрі реабілітації бурих ведмедів — поповнення!

У Центрі реабілітації бурих ведмедів НПП «Синевир» поселився п’ятнадцятий мешканець – ведмідь Кузьма.
Ведмедика привезли і села Надлак Новоархангельського району Кіровоградської області, – повідомляє НПП «Синевир».
Майже весь свій 25-ти річний вік Кузьма працював у цирку, навіть знімався у кіно. Та коли став немічний для циркових трюків і непридатний для заробляння грошей, власники закрили тварину у тісній клітці в темному приміщенні, погано годували і зовсім занедбали бурого. Пошкодували клишоного зовсім чужі люди, жителі того ж села. Дізнавшись про таке жахливе існування ведмедя, вони вирішили будь-що врятувати життя нещасній тварині. Омельченко Андрій Іванович із сім’єю за власні кошти викупили Кузьму та оплатили транспортування до Реабілітаційного центру у НПП «Синевир». Таким чином 10 квітня 2015 року працівники центру привезли ведмедя Кузьму у Синевир.
«Ведмідь добре переніс дорогу, хоча у дуже поганому стані, - розповідає начальник РЦБВ Ярослав Бундзяк. – Він практично нічого не бачить, дуже худий і важить недостатньо. Спеціалісти центру розробляють для нього спеціальну дієту, він зараз добре їсть, тому, сподіваємося, що скоро поправиться».
Всі ведмеді у Реабілітаційному центрі бурих ведмедів живуть у напіввільних умовах на території12 га. Щороку подивитися на них приходять численні туристи, які відпочивають на території Національного природного парку «Синевир».
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар