У Тячеві встановили Великодню диво-писанку

квітня 09 / 2015
У Тячеві встановили Великодню диво-писанку


Вже стало гарною традицією у Тячеві напередодні Великодніх свят встановлювати на площі Поштовій велику писанку, оздоблену трьома тисячами звичайних, виготовлених або придбаних тячівцями.

Основу для великоднього яйця виготовили кілька років тому з пінопласту у соціальному центрі для молодих людей з особливими потребами «Парасолька». Як розповіла директор закладу Оксана Лукач, цьогоріч диво-яйце вирішили підняти на 60-сантиметровий п’єдестал, щоби огорожа не закривала її від огляду.

Також у такий спосіб ми намагались також зробити її недосяжною для вандалів, які щороку нищать писанку, – зазначила Оксана Василівна.

Цього року до писанки доклеїли близько тисячі нових яєць.

Перед будинком культури можна було оглянути виставку на великодню тематику та відвідати різноманітні майстер-класи. Творчі роботи, писанки, різноманітні композиції запропонували до уваги городян міські навчальні заклади та садочки.

Вихованці шкіл, недільної школи Свято-Успенського Собору та соціального центру «Парасолька» підготували концертну програму. З наступаючим Великоднем зі сцени городян вітав мер Тячева Іван Ковач.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар