Творців від Бога "глядають" на Срібній Землі

квітня 09 / 2015
Творців від Бога "глядають" на Срібній Землі

Студентів, аспірантів, викладачів вузів, представників наукових та громадських організацій, а також незалежних розробників у віці від 18 до 45 років запрошують до участі у конкурсному відборі Відкритої міжрегіональної виставки винахідницького мистецтва “Ukr.tech.fest”.

Роботи, які приймаються на конкурс, повинні відповідати таким критеріям: наявність опису технічного рішення (достатнє для розуміння суті розробки, включаючи креслення); наявність опису основного алгоритму програми (із зазначенням мови програмування, функцій роботи і запуску додатків) і файлу інсталяції (для розробників програмного забезпечення).
Також бажано на конкурсну комісію надати дослідний зразок/макет пропонованого технічного рішення, його тривимірний образ у форматах a3d і stl, наявність даних про результати проведення патентно-інформаційного пошуку, що підтверджують повну або часткову світову новизну технічного рішення (надання патенту на винахід або корисну модель України або інших країн бажано!). Розглядаються інноваційні проекти в різних галузях науки і техніки.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...