ВР України перенесла прикордонний знак "ТУР"

квітня 08 / 2015
ВР України перенесла прикордонний знак "ТУР"

Закону України "Про ратифікацію Протоколу прикордонного знака "ТУР", який встановлено для позначення точки стику державних кордонів України, Румунії і Угорщини" розроблено Адміністрацією Державної прикордонної служби України.
Протягом 2007 року Українсько-Угорською Прикордонною Комісією, Прикордонними представниками державних кордонів Румунії і Угорщини, а також Змішаною українсько-румунською прикордонною комісією проведено перевірку проходження лінії державного кордону між Україною і Угорською Республікою, за результатами якої виявлено природні зміни на річковій ділянці державного кордону (підмив берегів) поблизу прикордонного знака "ТУР", який установлено для позначення точки стику державних кордонів України, Румунії і Угорщини. Як наслідок, виникла потреба в перенесенні прикордонного знака "ТУР" в інше безпечне місце.
За результатами перенесення прикордонного знака було підготовлено новий протокол прикордонного знака "ТУР", який було підписано 17 жовтня 2012 року в м.Будапешті.
Згідно із пунктом 6 статті 3 Договору між Україною і Угорською Республікою про режим українсько-угорського державного кордону, співробітництво та взаємодопомогу з прикордонних питань, ратифікованого Законом України від 22 листопада 1995 року № 447/95–ВР, Протокол як новий редемаркаційний документ підлягає ратифікації.

Йдеться у пояснювальній записці до Закону.

Нагадаємо, що прикордонний знак "ТУР" знаходиться у Виноградівському районі Закарпаття.

Новини Закарпаття
Категорія : СуспільствоLoading...
загрузка...