Допоможемо врятувати юне життя! (ФОТО)

квітня 07 / 2015
Допоможемо врятувати юне життя! (ФОТО)

Шановні закарпатці! Третій тиждень ми спільно всією громадою збираємо кошти на допомогу Нікіті Вощинару - учневі 4 класу НВК№12 м. Сваляви. Нагадаємо, хлопчику в листопаді 2014 року поставили страшний діагноз «пухлина головного мозку (медулобластома, рак 4 стадії головного мозку)». За операцію взялися лікарі Центру нейрохірургії в Ужгороді, видалили пухлину. На жаль, з того часу й по нині хлопчик переніс 8 операцій, 2 інсульти, але все витримав, і разом з батьками бореться за життя. В тому числі й за підтримки нас, закарпатців!
Наразі хлопчик уже самостійно дише, йому набагато краще. Але Нікіті потрібна реабілітація у спеціалізованому медзакладі. Досі батькам відмовляли всі клініки України, Росії, Чехії, Польщі, Угорщини, до яких вони зверталися з приводу реабілітації (і променеву, і хіміо терапію лікарі категорично забороняють у стані хлопчика). Погодилася прийняти Нікіту німецька клініка Геліос, курс лікування триватиме три місяці. Для цього потрібно 60 тисяч євро. Наразі вже вдалося зібрати більше половини, проте днями стало відомо, що невідомі злочинці намагалися викрасти кошти. На щастя, це їм не вдалося, проте батькам довелося змінити і номер телефону, і сам рахунок.
Допоможемо врятувати юне життя! (ФОТО)

Родина Вощинар щиро вдячна всім небайдужим людям і сподівається на те, що вказану суму вдасться зібрати. «Дай вам, Боже, всім тільки здоров’я за те, що допомагаєте рятувати нашого синочка! Я молитимуся за кожного, хто в цей тяжкий час підтримує нашу родину й переказує кошти», - каже мама Нікітки.
Кошти для лікування Нікіти можна переказати:
Новий гривневий рахунок у Приватбанку – 4149497828895450 на ім’я Вощинар Вікторія Юріївна.
Новий номер тел. Вікторії - 0953446504Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар