Золотий голос Хустщини підкорить «Голос країни»

квітня 06 / 2015
Золотий голос Хустщини підкорить «Голос країни»


Наступної неділі, на Великдень, відбудеться останній раунд вибору наосліп програми «Голос країни».

Участь у сліпих прослуховуваннях взяв і золотий голос Хустщини, за сумісництвом начальник відділу культури місцевої РДА Іван Пилипець.

Виконав співак авторську пісню. Чи сподобається вона тренерам, хто натисне кнопку і чи продовжить Іван участь у шоу – все це стане відомо за тиждень.

- Іван Пилипець – справді талановитий і дуже запальний виконавець. Ми пишаємося тим, що він, заслужений артист естрадного мистецтва України, представлятиме Хустщину на такій великій сцені. І взагалі пишаємося, що наш край славиться такими яскравими артистами, - ділиться враженнями хустянка Аліна.

Іван Пилипець уже неодноразово завойовував телепростір та увагу країни на різноманітних шоу та вокальних проектах ("Караоке на Майдані", "Шанс"). На Закарпатті добре відомий як організатор музичних фестивалів та власник кількох авторських альбомів.

Хустяни з нетерпінням чекають 12 квітня і вболівають за краянина.

Нагадаємо, участь у конкурсі вже взяли кілька закарпатців - до 18-річної рахів'янки Ганни Шміляк повернулась Потап та Тіна Кароль, 35-річний житель Перечина Вілен Арустамов став учасником команди Олександра Пономарьова.

Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...