"Щасливі" конверти "з субсидіями" мають потрапити до вас до 12 квітня

квітня 06 / 2015
"Щасливі" конверти "з субсидіями" мають потрапити до вас до 12 квітня

З 1 квітня в Україні діють нові тарифи, і населення може оформлювати субсидію. Про те, як розрахувати субсидію і не помилитися, ми повідомляли вам у попередньому матеріалі. Сьогодні з'явилося повідомлення Уряду, що конверти з документами на оформлення пільг повинні надійти закарпатцям, як і іншим жителям України, до 12 квітня.
Глава Уряду звернув увагу представників територій на те, що до Великодня, тобто до 12 квітня, кожен громадянин має отримати конверт із документами, які необхідно заповнити для призначення житлової субсидії.
- Бланки повинні вчасно дійти до кожної квартири. Це наша з вами відповідальність. Упевнений, що в багатьох українців з’являтимуться питання по мірі заповнення декларацій та написання заяв, тому прошу дуже оперативно провести цю роботу, - підкреслив Арсеній Яценюк.
У Закарпатській області конверти з бланками заяви та декларації отримає кожне домогосподарство. При цьому, листи містимуть також інструкцію, як правильно заповнити документи.
Як повідомила заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Ганна Морозюк, понад 21тисяча людей похилого віку, з яких більше 15 тисяч одиноких, знаходитимуться під опікою працівників територіальних центрів соціального захисту населення області. Вони допоможуть таким громадянам заповнити документи та направити їх до відповідних органів, повідомила прес-служба Закарпатської ОДА.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...