В Ужгороді з'явився міні-пам'ятник закарпатським воїнам (ФОТО,ВІДЕО))

березня 31 / 2015
В Ужгороді з'явився  міні-пам'ятник закарпатським воїнам (ФОТО,ВІДЕО))


Сьогодні, 31 березня, в Ужгороді поруч з пам'ятником Августинові Волошину відкрили невеличку скульптуру на честь закарпатців, які полягли у боях на Сході України.

Про це повідомила репортерка ZIK-Стрім Вікторія Жуйко-Сабо.

Невеличку ковану металеву композицію у вигляді фігур озброєних автоматами солдатів на тлі церковних бань встановили на традиційному місці для міні-скульптур - поручнях на набережній річки Уж. На відкритті були присутні громадські активісти, священики, бійці АТО, котрі нещодавно повернулись зі Сходу та просто небайдужі мешканці міста. Біля пам’ятника відправили панахиду за загиблими воїнами АТО, яку очолив архімандрит Віктор Бедь, та помолилися за здоров’я живих.

«Ця скульптура ніби маленька, але має велике значення для кожного, хто був на війні. Всі вони вдячні за те, що їх не забувають. І мертві, і живі. З Божою поміччю все буде добре», – сказав під час відкриття пам’ятника закарпатський військовослужбовець з позивним «Віні-Пух».

Ініціативу встановлення скульптурної композиції виявили активісти закарпатського об’єднання «Україна Соборна» спільно з громадською організацією «Молодіжна альтернатива Закарпаття».

«Кожен з нас багато віддав би за те, щоб більше ніколи не було потреби встановлювати такі пам’ятники. На жаль, через ненажерливість московсько-путінських окупантів дотепер проливається українська кров. Ми не маємо права забувати, зрадити тих, хто віддав своє життя за нашу державу, і тих, хто боронить її нині», -- наголосив один з ініціаторів встановлення скульптури на честь українських вояків, представник закарпатського об’єднання «Україна Соборна» Орест Дідух.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар