Мукачево "розродилося" міні-ярмаркою вакансій (ФОТО)

березня 24 / 2015
Мукачево "розродилося" міні-ярмаркою вакансій (ФОТО)

Напередодні вихідних у Мукачівському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для осіб з обмеженими фізичними обмеженнями на замовлення ПАТ «Флекстронікс Сервіс УА».
Захід відкрив директор центру зайнятості Роман Мельничук. Він розповів про ситуацію на ринку праці, соціальні послуги, що надає служба зайнятості, в тому числі соціально незахищеним категоріям населення.
Під час проведення співбесід з запрошеними, роботодавець, проаналізувавши їхні можливості та врахувавши рекомендації МСЕК, пропонував робочі місця від підсобного робітника до інженерних посад. Під час заходу учасників ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, вимогами до претендентів та відповіли на запитання, які цікавили безробітних.
Мукачево "розродилося" міні-ярмаркою вакансій (ФОТО)

Для осіб з інвалідністю мати роботу − це можливість реалізувати себе, поліпшити добробут, а для суспільства – розв’язати низку соціальних проблем. Тому таким клієнтам спеціалісти Мукачівського районного центру зайнятості приділяють особливу увагу, усіляко сприяють їм в успішній адаптації до трудового життя.
Вікторія Тарахонич, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мукачівського районного центру зайнятості
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...