ДАІшники взялися за мукачівських перевізників

березня 24 / 2015
ДАІшники взялися за мукачівських перевізників


З 23 по 30 березня на території міста Мукачево співробітники Державтоінспекції за участю представників автоінспекції та автогосподарств проводять моніторинг випуску пасажирських автобусів на лінію.

На сьогоднішній день стан безпеки пасажирських перевезень потребує додаткової уваги. Тому метою даного заходу є важливість дотримання дисципліни в технічному стані транспортних засобів та фізичному стані водіїв, які здійснюють пасажирські перевезення, - коментує начальник УДАІ м Мукачево та Мукачівського району Іван Матіко.
- У період проведення моніторингу державтоінспектори перевіряти підприємства та суб'єктів господарювання на предмет виконання ними вимог законодавства про автомобільний транспорт. Особлива увага приділяється питанням підготовки автотранспорту до використання, організацію передрейсового контролю, технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв. Також, здійснюватиметься посилений контроль за дотриманням Правил дорожнього руху водіями автобусів, в першу чергу за дотриманням швидкісного режиму, перевезення пасажирів понад встановлену кількість, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки, правил зупинки і стоянки і т.п ..
Сьогодні, під час моніторингу співробітники ДАІ Мукачівського перевірили понад шість десятків рейсових автобусів, на водіїв, які здійснюють пасажирські перевезення було складено 14 адміністративних протоколів.
Державтоінспекція звертається до водіїв пасажирського транспорту з проханням бути більш уважними та обережними, суворо дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, і, звичайно ж, пам'ятати про те, що вони несуть повну відповідальність за безпеку пасажирів.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар