До уваги побутових споживачів електричної енергії Закарпаття!

березня 23 / 2015
До уваги побутових споживачів електричної енергії Закарпаття!

Тарифи на електроенергію для населення (встановлюються НКРЕ)

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26.02.2015 року No 220 "Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню", зареєстрованої в Міністерстві юстиції України від 02.03.2015 за No 231/26676, та згідно Порядку застосування тарифів на електроенергію, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 23.04.2012 року No 498 (зі змінами) на період з 01 квітня 2015 року до 31 серпня 2015 року включно, розрахунки за спожиту електроенергію із побутовими споживачами (населенням) здійснюватимуться за тарифами:
До уваги побутових споживачів електричної енергії Закарпаття!

До уваги побутових споживачів електричної енергії Закарпаття!

Примітка. Електрична енергія, яка витрачається в багатоквартирних будинках та гуртожитках на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків, відпускається за тарифом 52,5 коп. за 1 кВт·год (без податку на додану вартість).

Електрична енергія, яка витрачається в дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі (роботу насосів) та освітлення території, відпускається за тарифом 52,5 коп. за 1 кВт·год (без податку на додану вартість).

Також, згідно Постанови НКРЕКП No221 від 26.02.2015 з 01 квітня 2015 р. внесено зміни до Порядку застосування тарифів на електроенергію, якими передбачено зменшення для населення тарифного коефіцієнта з 0,7 до 0,5 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години доби). Ця норма застосовуватиметься у разі використання населенням двозонного обліку електричної енергії.

Шановні споживачі електричної енергії !

Якщо вам потрібно отримати консультацію чи роз'яснення, з питань електропостачання, висловити пропозиції чи зауваження відносно роботи ПАТ "Закарпаттяобленерго", або повідомити про факти розкрадання електричної енергії, ви можете звернутися до кол-центр ПАТ "Закарпаттяобленерго" за багатоканальним номером телефону 0 800 50-16-20 (цілодобово, безкоштовно з стаціонарних та мобільних телефонів), на електронну адресу call-centr@uz.energy.gov.ua, або за допомогою форми зворотнього зв'язку на сайті www.energo.uz.ua.
Крім того нагадуємо, що ПАТ "Закарпаттяобленерго" не встановлює тарифи, а є ліцензіатом з передачі та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.
Своєчасна і повна оплата за спожиту електроенергію є важливим і необхідним елементом надійної роботи ПАТ "Закарпаттяобленерго", а значить безперервного та якісного постачання електроенергії усім споживачам області.

Дирекція ПАТ "Закарпаттяобленерго"
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...