Служба зайнятості відкрита для учнівської молоді (ФОТО)

березня 23 / 2015
Служба зайнятості відкрита для учнівської молоді (ФОТО)

День відкритих дверей в районному центрі зайнятості для молоді Рахівщини – це можливість почути найактуальнішу інформацію з перших вуст, задати запитання, поспілкуватись у неформальній атмосфері з фахівцями щодо вибору майбутньої професії. Учасників заходу ознайомили з послугами державної служби зайнятості, їх перевагами.
Знайомство з центром зайнятості передбачало екскурсію функціональними секторами, знайомство з їх призначенням та організацією роботи, презентацією послуг державної служби зайнятості.
Протягом тижня Рахівський центр зайнятості відвідали 148 учнів 9-11 класів Рахівських загальноосвітніх шкіл. Учасникам продемонстрували документальні фільми про навчальні заклади Закарпатської області та повчальний фільм «Дитяча праця». Також провели диференційно-діагностичне опитування за результатами якого можна визначити професії якого типу найбільше підходять тій чи іншій людині.
Як бачимо, відвідавши центр зайнятості молодь почерпнула для себе багато змістовної інформації, щодо вибору майбутньої професії.
Рахівський районний центр зайнятості
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар