Захворюваність на грип та ГРВІ на Закарпатті пішла на спад

березня 22 / 2015
Захворюваність на грип та ГРВІ на Закарпатті пішла на спад


За попередні три роки жодного разу не було таких піків, щоб ГРВІ та грип перевищили епідемпоріг, та в 2015-му Закарпаття перейшло межу на цілий місяць – з 9 лютого по 9 березня.

Про це повідомила начальник відділу епіднагляду та санітарної охорони території ГУ ДСЕС у Закарпатській області Вікторія Дьордяй, пише Кarpatnews.in.ua.

За її словами, за 11-й календарний тиждень року до лікувально-профілактичних закладів через гострі респіраторні вірусні інфекції та грип звернулися 5824 особи. Рівень захворюваності зменшився у порівнянні з попереднім тижнем у 1,7 раза. Наразі в середньому по області показник сезонних простудних недуг опустився на 11,6% нижче за епідпоріг. І надалі більшість серед захворілих – 63,9% – становлять діти (3721 особа). Госпіталізовано 218 чоловік, із яких, знов-таки, 79,8% – неповнолітні.

«Незначне перевищення порогових рівнів захворювання спостерігалося протягом минулого тижня в Ужгороді, Хустському й Тячівському районах. Навчально-виховний процес відновили в усіх школах, НВК, гімназіях області, за винятком двох ЗОШ в Ужгородському районі – в смт Середнє та с. Чабанівка. А от станом на цей четвер епідемпоріг уже перевищує тільки обласний центр. Причому тут хворіють як діти, так і дорослі», – коментує Вікторія Дьордяй.

За даними вірусологічного моніторингу, в краї циркулювали віруси грипу В та парагрипу.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...