Яким він був, забіг набережними вечірнього Ужгорода?

березня 20 / 2015
Яким він був, забіг набережними вечірнього Ужгорода?

Днями головними набережними обласного центру Закарпаття м.Ужгород бігли більше півсотні учасників NightRun. Цього разу забіг був присвячений Дню святого Патріка, який Ужгород відзначив низкою тематичних заходів.

Це і бульбашковий флешмоб «Бульк-фест 2015», і петанк-конкурс в боротьбі за зелений мед, і світлове розфарбування фасадів в центрі міста в зелений колір, що стало запрошенням на концерт.
Особливою умовою участі забігу була наявність зеленого кольору в одязі, який є символічним для цього дня.
Тематичні забіги вже стали доброю традицією для «найтранівців». Наприклад, перший NightRun в Ужгороді провели на новорічні свята кілька років тому і всі учасники були вдягнені Миколаями.
Яким він був, забіг набережними вечірнього Ужгорода?

Перед стрімким стартом бігуни розминались під запальну музику та зробили руханку. Кожен учасник отримав персональний номер.
Колона спритних бігунів розпочала рух з площі Театральної через Пішохідний міст і попрямувала вздовж Київської набережної. Далі вони перетнули транспортний міст і повернулися набережною Незалежності назад на площу. Колону учасників вів на мопеді один з організаторів забігу – студент кафедри туризму УжНУ Олександр Попович.
Організатори свята також попіклувались про смачний чай та сушки для всіх охочих відновити сили після швидкого забігу. Також всі мали змогу взяти участь у конкурсах та виграти смачні призи.
Завершився NightRun захоплюючим фаєр-шоу від колективу Dragonfly.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар