У Сторожниці відбувся благодійний концерт на підтримку закарпатських військових

березня 19 / 2015
У Сторожниці відбувся благодійний концерт на підтримку закарпатських військових


Нещодавно в будинку культури села Сторожниця пройшов благодійний концерт «Усі ми діти твої, Україно». На концерті були присутні мешканці села, депутати місцевого самоврядування та запрошені гості.

Сільський голова Василь Сіка привітав гостей концерту, нагородив грамотою засновника громадської організації «Відродження України» Негрю Власту Степанівну, яка у своїй волонтерській діяльності проводить чималу працю, щоб забезпечити підтримку воїнів в зоні АТО.
На концерт були запрошені воїни, які проживають в Сторожниця та недавно повернулись із зони АТО. Нажаль хлопці не змогли прийти але кожен із них отримає свій цінний подарунок, які для них приготували учасники гуртку «Креатив» при будинку культури та сільська рада.

Щоб зібрати кошти на підтримку воїнам, які захищають нас, була організована виставка-продаж виробів, від учасників гуртків при будинку культури с. Сторожниця та учнів Сторожницької ЗОШ та від п. Марії Слінчакової зі Словаччини.

Під час акції було зібрано 739 гривень, які були передані громадській організації «Відродження України». Також були передані 60 футболок від благодійника, який неодноразово надавав допомогу військовим, які захищають нашу державу.

Ужгородська РДА
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...