Комедіанти з Ужгорода відправляться у Південну Пальміру

березня 19 / 2015
Комедіанти з Ужгорода відправляться у Південну Пальміру

У 2015 році Гуморини в звичному її форматі в Одесі не буде. У мерії офіційно підтвердили відмову від проведення масових гулянь 1 квітня. Тим не менше, зовсім без цікавих заходів туристи й одесити в День дурня не залишаться і замість традиційної ходи побачать клоунів з 22 країн світу.

Чи приїдуть туристи?

Інтригу на тему, чи будуть в поточному році масштабно святкувати Гуморину чи ні, в мерії тримали до останнього. За неофіційними даними, місцеві чиновники сподівалися провести її в усіченому форматі, тобто без ходи, але з безліччю локацій, проте з Києва прийшла вказівка ​​- ніяких торжеств.
У середу, 18 березня, в департаменті інформації підтвердили офіційну відмову мерії від проведення Гуморини-2015. «Проведення масових гулянь в такий складний час є абсолютно недоречним і небезпечним, тому 1 квітня Гуморини в її звичному форматі не буде», - повідомили в департаменті.
У правоохоронних органах про таке рішення міськради знають і не очікують серйозного напливу приїжджих і туристів.
«Як показує практика, якщо немає анонса заходу і є заяви про його скасування, то практично ніхто і не приїжджає, - каже начальник прес-служби обласного УВС Володимир Шаблієнко. - Я не думаю, що комусь цікаво прибути в місто тільки для того, щоб побродити по Дерибасівській в масці. Думаю, що міліція буде в цей день працювати у вже звичному для себе посиленому режимі, власне як і кожен день».

Клоуни відпрацюють за всіх

Слід зазначити, що минулого року місто також відмовився від проведення маніфестацій, проте 1 квітня всі ж відбулося чимало цікавих заходів.
У 2015-му свято фактично зведеться до п'ятого ювілейного фестивалю клоунів і мімів «Комедіада». У ньому візьмуть участь 22 колективи з Києва, Одеси, Луганська, Запоріжжя, Дніпропетровська, Харкова, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода. Також в Одесу приїдуть провідні артисти і продюсери із США, Польщі, Австрії, Італії та Росії, які працюють в гумористичному жанрі.
За словами продюсера заходу Наталії Делієвої, оргкомітет не планував проведення «Комедіади», проте був змушений це зробити чере завзятість глядачів.
«Звичайно, важко зараз і з фінансової і з моральної сторони. Але нам почали масово писати люди з різних куточків України з проханням не скасовувати «Комедіада» і ми не змогли не піти їм назустріч, - каже вона. - Цього року девіз фестивалю «Сміх врятує світ», і мені здається, що це зараз дуже актуально».
«Комедіада» триватиме з 31 березня по 2 квітня, причому буде проходити не тільки у Будинку клоунів на вулиці Ольгіївській. Організатори вирішили не відмовлятися від проведення клоунської кавалькади по центру міста і виступів у міському саду. Окремі концерти будуть дані для дітей-переселенців з Донбасу (спектакль «Клоун-шоу»), а також для поранених воїнів АТО, що проходять лікування у військовому госпіталі. Трупи клоунів виступлять прямо в медустанові з шоу «Нон-стоп-клоун». Центральною подією «Комедіада» стане «Урочисте засідання», під час якого буде прийнято звернення до Генеральної асамблеї ООН про заснування 1 квітня свята «Всесвітній день клоуна».

Розвеселять «Мансі» і «Квартал»

Незважаючи на офіційне скасування «Гуморини», в святкові дні в місті відбудуться кілька заходів, де одесити й гості міста зможуть від душі посміятися.
Так, 31 березня в Російському театрі (19:00) відбудеться відкриття фестивалю «Південна ліга сміху» - українського аналога знаменитого КВН. У ньому візьмуть участь 36 команд з Одеси, Миколаєва, Києва, Харкова та інших міст.
1 квітня в філармонії (19:00) - вечір сміху за участі команди КВН «Одеські Манси», музичного кооперативу «Гроші вперед» та інших артистів. В цей же час в оперному театрі настрій городянам буде піднімати знаменитий «Квартал 95» на чолі з Володимиром Зеленським.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар