Сьогодні все більше підлітків починають вживати спиртні напої і палити (ФОТО)

березня 19 / 2015
Сьогодні все більше підлітків починають вживати спиртні напої і палити (ФОТО)

Старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Мукачівського міськвідділу міліції Олександр Корчнявий зустрівся з батьками учнів Мукачівської спеціалізованої школи №16. Правоохоронець наголосив, що спільна мета дорослих - не допустити того, щоб дитина стала на хибний шлях, вберегти її від негативних явищ сучасного життя.
Правоохоронці Мукачева завітали на батьківські збори, щоб ближче поспілкуватися з батьківським активом школи.
Олександр Корчнявий рекомендував батькам більше цікавитися, де і з ким їхні діти проводять свій час, придивлятися до їх поведінки, завжди бути в курсі їх справ і проблем. Це дасть змогу уникнути небезпечних «сюрпризів»: втеч дітей з дому, дружби з «поганою» компанією, що може закінчитися залученням підлітка до злочинної діяльності.
Сьогодні все більше підлітків, намагаючись довести свою дорослість та самостійність, починають вживати спиртні напої, палити. Тому важливо проводити з дітьми роз’яснювальні бесіди про негативний вплив паління, алкогольних напоїв, наркотиків на молодий організм.
Не оминув міліціонер і таке негативне явище, як насилля у родинах. Правоохоронець закликав батьків не боятися повідомляти про такі факти до міліції.
Наостанок оперуповноважений звернувся до педагогічного колективу з проханням завжди бути уважними та придивлятись до змін у поведінці учня, розпитувати про відносини в сім'ї, частіше спілкуватись з батьками. А про будь-які підозри краще відразу повідомити до міліції.

Євгенія Красилинець, Мукачівський МВ УМВС
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар