Ужгородка Олена без обурення говорити про перевізників не може! (ВІДЕО)

березня 18 / 2015
Ужгородка Олена без обурення говорити про перевізників не може! (ВІДЕО)

Водії відмовляються перевозити, а касири – забезпечувати належними білетами громадян-пільговиків. Дирекція автостанції, у свою чергу, ухиляється від будь-яких пояснень. Містяни обурені! Неякісний сервіс автотранспортних перевезень, становище вокзалу та порушення прав громадян.
Ужгородка Олена з обуренням розказує про роботу працівників автостанцій. Жінка на власному досвіді переконалася, що перевізникам та персоналу – байдуже до пасажирів!Постраждала жінка від неналежних дій працівників автоперевезень п.Олена вже писала скаргу до “Закарпатавтотранс” і відповіді не отримала. Тому ужгородка звертається до керівників вже монополізованого вокзалу за допомогою журналістів, аби звернули увагу нарешті і на проблеми пасажирів. Журналісти «М-студіо» намагалтсьз»ясувати в чому справа. Після того, як охорона не впустила журналістів на територію ужгородського автовокзалу зі словами “Це приватна власність”, телефонуємо директору автовокзалу, з надією зустрітися.
Але на прохання при зустрічі прокоментувати ситуацію, так і телефоном – відмовляється спілкуватися з журналістами. На прохання дати номер хоч когось із керівництва автобусної станції – дає номер приймальні “Закарпатавтотранс”. Де секретар приймальні повідомляє, що керівників на роботі нема. Телефонне спілкування теж результатів не дало. Номер, який дала секретар приймальні – не вірний!

Справжній номер знайти таки вдалося знайти. Та, як згодом розуміємо, що керівник настільки зайнятий вирішенням проблем автобусних перевезень, що не знайшов і хвилини для спілкування.Хочеться повідомити у статті 37 Закону України “Про автомобільний транспорт” сказано, що для певної категорії людей, проїзд – безплатний. Хоч насправді – це не так! Це доводить розпорядження, видане 20 лютого цьогоріч, п. Кречком та слова громадян.
Як стало відомо “М-студіо” з надійних джерел, на урядову гарячу лінію вже надійшли листи та скарги пасажирів щодо порушення перевізниками їхніх прав. Які в свою чергу повідомляють обласну адміністрацію. Закарпатська ОДА вже звернулася до прокуратури, управління Служби Безпеки України та управління МВС України в Закарпатській області через порушення перевізниками прав пільговиків.До слова, держава відшкодовує кошти за перевезення пільговиків. Так, минулоріч закарпатським перевізникам сплачено близько 20 млн гривень відшкодувань, з них 3,5 млн. по місту Ужгород.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...