Єдина ферма Україні, де вирощують плямистих оленів, знаходиться на Закарпатті

березня 14 / 2015
Єдина ферма Україні, де вирощують плямистих оленів, знаходиться на Закарпатті


Єдина в Україні ферма, де розводять плямистих маньчжурських (або північних) оленів, знаходиться менш ніж в 10 кілометрах від села Ізи. Знайти її досить легко по величезному щиту-вказівником, встановленим біля повороту, який веде до ферми, повідомляє "Findinukraine".

Умови утримання цих граціозних тварин тут більш ніж правильні, майже як в заповіднику Асканія-Нова.
На відміну від менш сентиментальних фінів, у яких при таких от фермах обов'язково знайдеться ресторанчик, де подають різні страви з оленини, тут оленів розводять не для забою, а виключно заради їхніх рогів, або науковою мовою «пантів» - це незакостенілі роги, які мають цілющі властивості.
В першу чергу з них виготовляють всім відомий «Пантокрин» - препарат з комплексними тонізуючими і адаптогенні властивості.
В першу чергу з них виготовляють всім відомий «Пантокрин» - препарат з комплексним тонізуючими і адаптогенною властивостями.
Як стверджує оленевод Василь, «Пантокрин» не поступається китайському женьшеню і навіть «Віагрі».
Намагаючись підійти до великого стада оленів, яке паслося вдалині, ми зазнали фіаско, коли гордовитий ватажок, статечно підходячи до нас, недвозначно нахилив рогата голову і швидко дав зрозуміти, хто тут альфа-самець.
Приїжджайте сюди з дітьми, вони будуть у захваті.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...