Закарпатська ОДЛ отримала безцінне медобладнання

березня 11 / 2015
Закарпатська ОДЛ отримала безцінне медобладнання

Волонтери і активні закарпатці за три тижні назбирали кошти, за які придбали лазерну систему і операційний офтальмологічний мікроскоп. Відтепер маленькі пацієнти, у яких проблеми із зором отримуватимуть меддопомогу європейського рівня.
Маленьких пацієнтів у лікарні не меншає, тому якість медпослуг на місці стояти не повинна. Представники благодійного фонду «Серце до серця» провели 9 акцію заради допомоги дітям із вадами зору. За кошти небайдужих в очному відділені незабаром зявиться лазаена система, наразі ж працює операційний мікроскоп.
Найпопулярніша очна хвороба серед дітей сьогодні -це короткозорість, – запевняють медики, однак з новим обладнанням її побороти буде значно легше, пацієнтів у палатах довго не затримуватимуть. Обладнання коштує 235 тисяч гривень, збирали гроші усім Закарпаттям. В усіх медичних і освітніх установах протягом трьох тижнів стояли скриньки для допомоги дітям.
Про те, що закарпатці небайдужі, свідчать і попередні 8 благодійних акцій фонду, після проведення яких ОДЛ поповнилася і сучасною апаратурою для ендокринологічного відділення та лікування лор-паталогій. Неприбутковий фонд «Серце до серця» – надійний помічник Закарпатської ОДЛ. Медики запевняють, без допомоги небайдужих лікарня б такими темпами не розвивалася.
Завершувати співпрацю з благодійним фондом медики не збираються, на цей рік намітили нові плани – Закарпатській ОДЛ вкрай необхідна дихальна апаратура, тож варто сподіватися, що незабаром у медзакладі зявиться і вона.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар