Школярам! Популярно про світ професій

березня 11 / 2015
Школярам! Популярно про світ професій

Надати інформацію про світ професій – одне із завдань працівників центру зайнятості. Начальник відділу активної підтримки безробітних Свалявського районного центру зайнятості М. Чернуха провів профінформаційний захід для учнів 9 класу Сусківської загальноосвітньої школи.
Під час заходу учні отримали буклети, папки з описами професій, ознайомилися з паспортами підприємств, організацій, установ та переліком навчальних закладів області.
Справді, яку професію обрати? Відповіді не дасть ніхто. Хіба що сам відчуєш: це – твоє.
Найчастіше для старшокласників порадниками стають батьки. А вони (держслужбовці, лікарі, вчителі, слюсарі) за звичай спонукають до обрання своєї професії. Їм здається, що краще нащадкові піти шляхом матері чи батька. Адже іншого не знають. Хоча буває і навпаки.
Тому після ознайомлення з інформацією та роздатковим матеріалом на заході спеціалістом було запропоновано учням написати твір на тему: „ Моя майбутня професія”. У своїх творах школярі писали про професії, які вони прагнуть здобути у майбутньому. Хтось хоче стати лікарем, хтось – юристом чи інженером, водієм чи технологом. Читати про мрії школярів було дуже цікаво і пізнавально. Кожен учень, який написав твір, отримав невеличкий подарунок, а троє переможців – пам’ятні призи.
Після проведеного заходу М.Чернуха підвів підсумок, що правильний вибір професії дозволить стати справжнім професіоналом та отримати користь і задоволення від праці. Він побажав школярам, щоб усі їхні мрії здійснилися.
Свалявський районний центр зайнятості
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар