Сьогодні представили нового заступника голови Ужгородської РДА

березня 05 / 2015
Сьогодні представили нового заступника голови Ужгородської РДА


Сьогодні, 5 березня, т.в.о голови райдержадміністрації Анатолій Тимченко представив колективу адміністрації свого першого заступника - Олександра-Василя Гарновдія.

Олександр Гарновдій відповідатиме за питання економічної, аграрної політики, торгівлі і побутових послуг, зовнішньоекономічних зв’язків, розвитку малого та середнього бізнесу, туризму та рекреації, інвестиційної діяльності, будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту і зв’язку, охорони довкілля, техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ветеринарної медицини, використання та охорони земель і природних ресурсів в районі. Має досвід роботи в органах виконачої влади.

Довідково

Народився 8 березня 1967 року у с.Обава, Мукачівського району. У 1991 році закінчив Ужгородський державний університет, де здобув кваліфікацію "інженер-фізик", а у 2003 році - Вінницький торговельно-економічний інститут, здобув кваліфікацію "економіст-фінансист". Трудову діяльність розпочав у 1991 році вчителем трудового навчання Залужанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату. З 1995 року працював консультантом-інспектором організаційно-територіального відділу секретаріату обласної ради народних депутатів Закарпатської обласної державної адміністрації, де пропрацював до 2003 року. З 2003 року - заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді Закарпатської ОДА. У березні 2005 року призначений на посаду першого заступника Перечинської райдержадміністрації. З 2006 по 2010 роки - помічник заступника голови Закарпатської облдержадміністрації.

4 березня розпорядженням т.в.о. голови райдержадміністрації призначений на посаду першого заступника голови Ужгородської районної державної адміністрації.

Одружений, разом з дружиною виховують доньку, повідомляють в Ужгородській РДА.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...