Скільки військового збору вже сплатили закарпатці?

березня 03 / 2015
Скільки військового збору вже сплатили закарпатці?

Тільки за лютий 2015-ого цифра сплаченого військового збору наближається до 10 мільйонів гривень.

На підвищення боєздатності армії – понад 58 млн 850 тис. грн військового збору. Таку суму сплатили на потреби Збройних сил України закарпатці з 3 серпня 2014 року – часу введення військового збору. Тільки у лютому 2015 року з доходів жителів Закарпатської області на зміцнення обороноздатності України відраховано майже 9 млн 700 тис. грн.
В управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Закарпатській області інформують, що у 2015 році об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, які визначаються по аналогії з доходами, що є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб. Податківці зазначають, що в Закарпатті спостерігається стабільна динаміка надходжень податку на підтримку армії від представників усіх сфер економіки регіону. Враховуючи ситуацію в країні та актуальність призначення цього платежу, закарпатці з громадянським сумлінням ставляться до нарахування і сплати цього стратегічно важливого збору.
Наразі платниками військового податку, ставка якого становить 1,5%, є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як із джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи, всі доходи, що включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу; фізичні особи – нерезиденти, які отримують доходи із джерела їх походження в Україні та податкові агенти. Це передбачено Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».
Також у ДФС Закарпаття відзначають, що суттєвим фактором, який впливає на збільшення надходжень на потреби реформування Збройних сил України, є легалізація трудової зайнятості, тож звертаються до працедавців краю щодо унеможливлення випадків виплати заробітної плати у «конвертах», повідомили з відділу комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...