Нові реформи, страхова медицина, робота сімейних лікарів (ВІДЕО)

лютого 27 / 2015
Нові реформи, страхова медицина, робота сімейних лікарів (ВІДЕО)

Нові реформи, страхова медицина, робота лікарів сімейного типу. Про це говорили на колегії управління охорони здоров’я в Ужгороді. Про роботу медичної галузі у 2014 році звітував начальник Управління охорони здоров'я Закарпатської ОДА Василь Скрип.

Про роботу медичної галузі у 2014 році звітував області Василь Скрип. Зокрема говорив про фінансові питання.Не минулось в 2014 і без кредиторської заборгованості , зокрема в лікарнях Ужгорода, Мукачева, Виноградова, Волівця – в загальному мова про 7,5 млн грн. Йшла мова і про роботу лікарів-сімейників в області. Щодо планів на поточний рік , зокрема якщо говорити про видатки на одного жителя , то сума дещо зросла з 940 грн до 990. Заслухали на колегії і інших представників галузі, зокрема , про ситуацію з онкозахворюваннями.
Андрій Русин каже , аби рак не перетворився на критичну стадію, медикам первинної медицини варто проводити з пацієнтами додаткові обстеження. Ну і власне , треба говорити про ті чинники , що критично впливають на здоров’я жителів. Присутній на колегії голова ОДА додав: медики повинні активніше працювати , заради розвитку галузі. Під час колегії присутні висловлювали пропозиції, щодо покращення послуг. Говорили про реформи, зокрема страхову медицину.Серед першочергових планів – реорганізація дільничих (міських) лікарень в хоспіси та лікарні відновного лікування.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...