Прикордонників Чопського загону привітав Василь Губаль

лютого 19 / 2015
  Прикордонників Чопського загону привітав Василь Губаль


У Чопському прикордонному загоні сьогодні, 19 лютого, відбулися урочистості, присвячені вшануванню службовців бойової прикордонної комендатури, котрі днями повернулися із зони АТО. Близько 150 прикордонників тепер на рідній землі, де відновлюють сили. Водночас понад 70 їхніх побратимів перебувають у навчальному центрі на бойовому злагодженні.

Оборонців кордону відвідав голова Закарпатської ОДА Василь Губаль. Разом з головою облради Володимиром Чубірком він оглянув територію загону, розпитав прикордонників про їхню службу, її особливості, специфіку відтинків кордону, за які вони відповідальні, врешті, про будні.

Начальник Західного регіонального управління Держприкордонслужби України Валерій Гресько та командир загону Олексій Гавель розповіли про перебіг служби як на Закарпатті, так і в зоні АТО, а голова ветеранської організації Чопського прикордонного загону Віктор Корягін у кімнаті історії загону розповів про його створення та діяльність у різні роки.

Відтак на урочистому зібранні вшановували й загиблих Героїв-прикордонників Чопського загону – це Віктор Шепентал та Роберт Кіс – так і тих бійців, які повернулися зі Східного фронту.

Вітаючи прикордонників, голова ОДА наголосив: "На нашу долю випали складні випробовування. Найважче у моїй роботі – це відправляти хлопців на Схід, а також зустрічати загиблих, і відчувати тривогу рідних – матерів, дружин... Пригадую ті дні, коли ваші родини чекали на ротацію, цю напругу. І радий, що ви повернулися. Щасливий мати честь вітати закарпатських прикордонників, констатуючи, що повернулися всі живими й уже в колі близьких. Гордий тим, що живу на Закарпатті і тим, що спілкуюся з вами!".

Василь Губаль сказав: "Схиляю голову перед родинами тих, кого вже нема з нами. Повірте, віддав би все, аби війна завершилася і ми мали мир у вільній державі. Спасибі вам за службу, за те, що наближаєте цей час. Вірю, що ми житимемо в процвітаючому Закарпатті, яке є частиною успішної України у спільній Європейській родині. Сподіваюся, що та солідарність, яку демонструє держава у цей складний час, триватиме, і бажаю вам згуртованості, терпіння і віри в те, що Україна буде! І також очікую, що вже незабаром на наших кордонах з Євросоюзом не буде колючого дроту, й ми матимемо більше можливостей для контактів і співпраці".

Відтак керівник області зі словами поваги вручив грамоти, подяки та цінні подарунки бійцям бойової комендатури "Чоп".

Прес-служба Закарпатської ОДА
Категорія : Суспільство


загрузка...


Залишити Коментар