Музична школа провела благодійний концерт для учасників АТО(ФОТО,ВІДЕО)

лютого 15 / 2015
Музична школа  провела благодійний концерт для учасників АТО(ФОТО,ВІДЕО)


14 лютого у с. Довге на Іршавщині відбувся благодійний концерт в честь захисників Вітчизни, організатором якого стала Довжанська дитяча школа мистецтв.

- Музична школа завжди асоціювалася з баяном чи сопілкою, а коли прийшли - нас вразило, що то далеко не лише баян, а ціла творчість, співи, танці, молитви. На перший погляд здавалось, що нічого особливого, але під час виступу ми переконались, що то далеко все не просто так, а велика підготовка до виступу, адже виконання всіх програм потребує неабиякого навчання, - поділився враженням активіст із с. Довге Михайло Ловга.

За словами організаторки концерту Ярославни Шопа, концерт надзвичайно важливий для їх закладу і для неї особисто, адже вони дуже хотіли допомогти хлопцям, які невдовзі мають знову відправитися у зону АТО. По різним причинам захід переносили тричі.

Протягом години у залі звучали відомі твори українських композиторів. На концерті були присутні, батьки, викладачі, керівництво району та учасник АТО М. Боднар. У залі встановили скриньку, кошти зібрані з якої по закінченні заходу передали М. Боднару, який виїджає в зону АТО.

- Концерт був необхідним задля допомоги нашим односельчанам, котрі захищають нас на сході від російського загарбника. І не тільки благодійність, а й підтримка, як духовна, так і моральна для наших хлопців на передовій та всієї України! Сила в єднанні, підтримці, солідарності. Повторюсь, що хтось на передовій, а хтось допомагає безпосередньо в себе вдома, на місцях, хто чим може. Разом ми переможемо будь-якого ворога! Концерт був настільки вражаючим, що стримати сліз було неможливо, серце крається. Моя особиста думка - потрібно всіма силами підтримувати й розвивати наші культуру й мистецтво, адже аналогів нема в цілому світі! Слава Україні! - додав активіст.

Музична школа  провела благодійний концерт для учасників АТО(ФОТО,ВІДЕО)
Музична школа  провела благодійний концерт для учасників АТО(ФОТО,ВІДЕО)
Музична школа  провела благодійний концерт для учасників АТО(ФОТО,ВІДЕО)


Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар