Чи заощаджуватимуть краяни на "валентинках"?

лютого 13 / 2015
Чи заощаджуватимуть краяни на "валентинках"?

У порівняні з минулим роком 2015 - «щедрий» на шлюбні обіцянки на липовій набережній Ужа. Так, 14 лютого розписатися в ДРАДСі в Ужгороді збираються майже двадцять пар.

«Купідонний ажіотаж, - пояснює головний спеціаліст відділу установи Ольга Рябінічева, - пов'язаний із тим, що День Святого Валентина цьогоріч випав у суботу (традицій для весіль день на Закарпатті), а не у п’ятницю, як у 2014.
Тоді, - згадує, - зареєстрували до 5 шлюбів. Нині ж готуємося видати відповідні свідоцтва аж 17 новоствореним сім’ям…»
Щоправда, кризова зима з валютними каруселями таки спустошила гаманці закарпатців. Урочисту церемонію за понад 200 гривень з музичним супроводом, шампанським…обрали лише 4 пари молодят.
Всім іншим запам’ятається офіційна частина одруження-заміжжя або ж скороченим 15-хвилинним варіантом за сотню, або ж і того менше – швидким підписом у документах практично за копійки.
«Хто, що обрав, - констатує пані Ольга, - зрештою не має значення…Головне, щоб поважали, любили і були вірними…До того ж, - апелює,- створити собі настрій «під вигуки гірко» вони зможуть навіть без зайвих витрат на площі Театральній, де завтра у рамках Дня Св.Валентина відбуватиметься справжнє свято Закоханих».
А крім того, закоханим будуть раді і на "Ужгородській палачінті", яка завтра збере охочих не тільки виявити свої почуття, поїсти млинців, але й допомогти закарпатським військовим.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар