В Берегові в школах та дитячих садочках оголосили карантин

лютого 10 / 2015
В Берегові в школах та дитячих садочках  оголосили карантин

Сьогодні, 10 лютого, на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було вирішено ввести карантинні заходи та припинити навчально-виховний процес в дитячих дошкільних та шкільних закладах міста.
Начальник Берегівського міськрайонного управління ДСЕС Ігор Цар інформував, що щотижнево проводиться моніторинг захворюваності ГРВІ по місту. На 6 тиждень зареєстровано 98 випадків, що становить 40,8 випадків на 10 тисяч населення. З них 53% припадає на дітей у віковій категорії від 0 до17 років, що стало підставою для здійснення вибіркової перевірки у шкільних залкдадах Берегова початкових класів. У ЗОШ № 1 частка відсутніх дітей склала 20–41%, у ЗОШ № 4 – 20–37%, а у ЗОШ № 5 – 15-30%. Попереджувальні заходи вводяться при відсутності дітей в межах 15-20%.
Очільника СЕС підтримав начальник Берегівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України в Закарпатській області Анатолій Ланьо.
Враховуючи цю ситуацію я видав розпорядження №38 про запровадження карантину у школах та дитячих садочках з 11 по 20 лютого включно.

Повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Берегова Золтан Бабяк.

Новини Закарпаття
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар