6 мільйон крон допомоги отримає Закарпаття від чеських патнерів

лютого 09 / 2015
6 мільйон крон допомоги отримає Закарпаття від чеських патнерів

Наприкинці минулого тижня побував разом із закарпатською делегацією в чеському краї Височіна. Це давні наші партнери з якими, починаючи з 2007 року, ми втілили близько 80 культурно-освітніх, гуманітарних та інвестиційних проектів. Цього разу домовлялися щодо проектів, які будуть реалізуватися на Закарпатті цьогоріч. Загалом, це 22 заклади освіти – школи та садочки в які наші чеські партнери планують інвестувати 6 мільйон крон.
Зокрема, цього року планується оновити заклади:, садочки у Жорнаві, Верхньому Водяному, Броді, Вільхівцях (Іршавщина), Нижніх Воротах, Плоскому, №16 у Мукачеві, школи - ЗОШ №3 в Ужгороді, в Новоселиці (Виноградівщина),Хижі, Березові,Гандеровиці, Кальнику, НВК у Монастирці, Сасові, Соймах, Копинівцях, Страбичові, Осої, №2 у Ясіня.
Також з гетьманом Пардубіцкого краю Мартіном Нетолілцкі говорили про співпрацю з їх краєм. Запросили його на огляд реалізованого проекту в рамках співпраці – оновлено дитсадочку «Ялинка» в Хусті. Також домовлено, що цьогоріч і надалі чехи постачатимуть гуманітарну допомогу для наших шкіл та садочків –комплекти меблів.
Щиро вдячні від чеським партнерам за теплий прийом таті проекти, які вдалося реалізувати. Це приклад вдалої співпраці. Ми маємо друзів у Височині, які завжди йдуть нам на зустріч, допомагають і в складний для нас час. Проекти, які ми узгодили на 2015 рік теж будуть реалізовані якісно.

Повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова закарпатської обласної ради Володимир Чубіркою.

НовиниЗакарпаття
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...