Потік біженців в країну-сусідку Закарпаття зростає

лютого 09 / 2015
Потік біженців в країну-сусідку Закарпаття зростає

Представник угорської Мальтийської служби допомоги Імре Козма стверджує, що до цієї благодійної організації з кожним днем звертається все більше біженців із Закарпаття, повідомляє Magyarkurir.hu.
Зокрема в організації стверджують, що потік біженців значно виріс за останні дні - через страх перед війною в Україні. Деякі закарпатські угорці нібито не мають ні родичів, ні грошей, тому змушені шукати будь-якої допомоги, аби не провести ніч на вулиці. Малтійська служба надає їм тимчасовий притулок.
Скільки саме таких біженців натомість не повідомляється. Невідомо також чи мова йде про десятки чи сотні людей.
Минулого тижня у парламенті Угорщини, на засіданні комітету національної безпеки, також розглядали "закарпатське питання". Про це повідомляє видання Hungary Matters.
Зокрема голова комітету Жолт Молнар, представник опозиційної соціалістичної партії занепокоєний тим, що під військову мобілізацію на Закарпатті потрапили представники 200-тисячної угорської меншини. Немет Сілард, представник партії "Фідес", вважає, що представники національних меншин в Україні (румуни, поляки, угорці, русини) призиваються до війська непропорційно їх кількості. Він вважає, що Європейський Союз має шукати вирішення цієї проблеми.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...