Команда КВН з Ужгорода пройшла до другого туру "Ліги сміху"

лютого 08 / 2015
Команда КВН з Ужгорода пройшла до другого туру "Ліги сміху"


Ужгородська команда КВК «Тяп-ляп» повернулась з Одеси, де наші «веселі та найкмітливіші» взяли участь у першому фестивалі Чемпіонату України з гумору «Ліга сміху». Наша команда виступала в улюбленому багатьма її прихильниками образі Fredie Mercury, навіть пошила нові костюми спеціально для фестивалю. Хлопці показали себе вдало і пройшли у другий тур, щоправда із дещо скороченим варіантом програми. Але вибороти право участі у гала-концерті та телевізійному сезоні нового гумористичного проекту їм не вдалося.

Команда зробила правильні висновки і планує працювати і розвиватись у новому форматі, щоб наступного року закарпатські вболівальники нарешті побачили свою команду по телевізору, – повідомляє Закарпатська ліга КВК.

Але що ж таке «Ліга сміху»? Саме так тепер називається телевізійний КВН в Україні. Передача під такою назвою буде транслюватися на каналі «1+1». Ребрендингом українського «клубу веселих та найкмітливіших» зайнялися невипадкові люди. Керують процесом колишній генеральний директор ТТО АМіК Наум Баруля і колишній головний редактор вищої ліги КВН Андрій Чивурін за підтримки «Студії 95-й квартал». Ведучим нового шоу буде Володимир Зеленський.

Телевізійний формат «Ліги сміху», зі зрозумілих причин, буде відрізнятися від звичного КВНу. У сезон відібрано 12 команд, оцінювати які будуть 6 суддів з «зіркового» журі. Це Сергій Сивохо, Олена Кравець, Антон Лірник, Потап, Ігор Ласточкин. Ще одним суддею проекту повинен був стати Андрій Кузьменко (Кузьма), трагедія з ним трапилася за 2 дні до того, як він планував з’явитися на проекті. Його місце в суддівській колегії зайняв Юрій Горбунов. Кожен член журі стає куратором для двох команд, яким він буде допомагати при підготовці і не буде оцінювати їх виступ. За словами організаторів, у грі з’являться нові і добре забуті старі конкурси, кожен тур проходитиме в іншому місті, а в фіналі зіграють всього дві команди. Перший тур ігор відбудеться в Одесі, другий в Дніпропетровську, півфінал – в Києві, а фінал – у Львові. Всього на цей сезон заплановано 9 ефірів на ТБ, перший буде вже 28 лютого.

Крім телевізійного проекту, працюватимуть ще 5 регіональних «ліг сміху» для команд, які не пройшли в сезон. Вони будуть проводити свої ігри в Києві, Рівному, Одесі, Дніпропетровську та Харкові.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...