ДАІшники провели урок безпеки в дитячому садку (ФОТО)

лютого 06 / 2015
ДАІшники провели урок безпеки  в дитячому садку (ФОТО)


Днями інспектори УДАІ УМВС України відвідали Баранинську дитячий садок в Ужгородському районі до програми вивчення Правил Дорожнього руху.

За допомогою тематичних плакатів та відповідних віршів про Правила дорожнього руху маленькі дошкільнята з легкістю згадали матеріал, який вже знали. За словами завідувача Баранинської ДОУ Граб Марії, стало відомо, що педагогічний колектив їх саду часто нагадують дітям про безпеку дорожнього руху та навчають правильній поведінці на дорозі.
Коли інспектор ДАІ задавала питання дітям, то видно, що вони знають достатньо інформації про те, де мають сидіти діти в автомобілі і як себе вести.
Але, коли задавалися питання, чи хтось сидів на передньому сидінні, то майже всі відповіли, що сиділи.
Тому вивчення даного питання довелося приділити особливу увагу. В першу чергу, було роз'яснено як небезпечна їзда дітей на передньому сидінні, як важливо не відволікати водія.
Також інспектор попросила дітей не їздити на передньому сидінні автомобіля і самим нагадувати батькам, щоб катали їх тільки на задньому сидінні у відведених автокріслах і з пристебнутими ременями безпеки.
Вивчений матеріал інспекторами ДАІ разом з дітьми та педагогічним колективом було закріплено на практичному занятті. Поруч з садом знаходиться пішохідний перехід, тому дітям на практиці було показано як правильно себе вести на пішохідному переході.
Шановні батьки!
Дбайте про безпеку своїх дітей і пам'ятайте, що найбільш безпечно ваша дитина буде відчувати себе в спеціальному автокріслі, яке обладнане ременями безпеки. Пристрій комфортніше для дитини, ніж сидіння в авто.
Діти у віці до шести років - «складні» пасажири. Вони не можуть довго всидіти на місці. Подбайте, щоб у шляху були м'які та гумові іграшки чи інша іграшка, але така, що не зможе травмувати дитину при різкому гальмуванні. Перед виїздом перевірте, щоб в салоні авто не було зайвих предметів, особливо важких або гострих.
І, найголовніше, якщо ви везете в автомобілі дітей - будьте особливо уважними, не порушуйте Правил дорожнього руху.
Пам'ятайте - життя і здоров'я маленьких пасажирів залежить саме від вас!
УДАІ УМВС України в Закарпатській області

ДАІшники провели урок безпеки  в дитячому садку (ФОТО)
ДАІшники провели урок безпеки  в дитячому садку (ФОТО)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар