За ініціативи Василя Губаля пройде інструктаж з цивільного захисту

лютого 03 / 2015
За ініціативи Василя Губаля пройде інструктаж з цивільного захисту


4-5 лютого 2015 року у сесійній залі Закарпатської ОДА (2-й поверх) за ініціативи голови облдержадміністрації Василя Губаля відбудеться короткострокове навчання з питань організації та виконання відповідних адміністративних територіях заходів цивільного захисту.

У заході візьмуть участь керівництво райдержадміністрацій та міськвиконкомів, голови місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, очільники структурних підрозділів з питань цивільного захисту, районних, селищних рад та голів міст районного значення.
Зокрема, під час навчання учасники прослухають лекції на теми утримання та приведення у готовність захисних споруд цивільного захисту, шляхи та засоби забезпечення сталого функціонування потенційно-небезпечних об'єктів та об'єктів підвищеної небезпеки в умовах надзвичайних ситуацій, підготовка населення до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Для цього розроблено навчально-тематичний план заходів цивільного захисту з визначеним порядком тренувань при можливості виникнення надзвичайних ситуацій.
Початок о 10.00

Запрошуються бажаючі представники ЗМІ!

Управління інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар