СЕС повідомила причини шкільного карантину в Ужгороді

лютого 03 / 2015
 СЕС повідомила причини шкільного карантину в Ужгороді


З 22-го до 29 січня в Ужгороді зафіксовано 1320 звернень до медзакладів Ужгорода з симптомами ГРВІ. У 854 випадках хворіють діти. Епідеміологічний поріг захворювання перевищено у 1,2 рази.
Найбільший ріст інфекції спостерігається у дітей 10-17 років. Порівняно з попереднім тижнем захворюваність у школярів 10 -14 років зросла в 2,3 рази, а в підлітків до 17 років – в 1,9 разів.
За інформацією Управління освіти Ужгородської міської ради, в школі № 3 зараз 29% хворих дітей, а в ліцеї «Інтелект» – 28%. Тобто з 30 учнів в класі заняття відвідує близько 10, таким чином про ефективність навчання говорити не доводиться.
Міський голова Віктор Погорєлов наголосив, що відповідальність за введення карантину в першу чергу несе санепідемслужба, адже саме на їх експертну оцінку покладаються при прийнятті такого рішення.
«Слід усвідомлювати, що не в усіх школах епідеміологічний поріг перевищено. В деяких навчальних закладах ситуація з захворюваністю нормальна. Введення карантину призведе до того, що містом гулятимуть ті діти, що є наразі здорові. Батькам не буде на кого їх лишити», – наголосив керівник міста.
Втім, у відділі охорони здоров’я міськради наголосили, що вводити карантин у деяких школах неефективно, оскільки діти все одно контактують і перервати ланцюжок захворюваності не вийде. Діти зі школи № 3, яка є епідеміологічною, товаришують з ровесниками з школи № 5, яку захворювання оминуло більше, також всі ці учні ходять на спільні гуртки.
Враховуючи всі наведені аргументи, Віктор Погорєлов прийняв рішення ввести карантин у всіх загальноосвітніх навчальних закладах та НВК до 15 лютого.
Категорія : СуспільствоLoading...
загрузка...