Мобілізаційні повістки вже отримали 1400 закарпатців

лютого 03 / 2015
Мобілізаційні повістки вже отримали 1400 закарпатців

Станом на 2 лютого повістки отримали близько 1400 військовозобов’язаних. Про це у вівторок, 3 лютого, розповів військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату, полковник Іван Васильцюн.
Разом з тим, після вручення повісток до воєнкоматів прибуло тільки близько тисячі чоловік. Військово-лікарську комісію пройшли більше 600 із них. І тільки половина з цих чоловіків визнані придатними для несення служби в АТО. Близько сотні визнані непридатними, решта – проходить додаткове медичне обстеження.
Відтак наразі у команди для відправлення на військову службу призначено близько 300 чоловік, 178 – відправлено на службу за контрактом до навчальних центрів.
Разом з тим, знайшлися на Закарпатті і добровольці. 66 військовозобов’язаних, в тому числі 4 жінки-медики, добровільно зголосилися взяти участь в АТО. 14 із них уже відправлено у війська.
Загалом же план мобілізації по області виконаний на 20%.
Пояснив полковник і причини такого низького рівня мобілізації:
«На сьогоднішній день дуже велика кількість військовозобов’язаних виїхала за кордон на заробітки. Це було завжди традиційним для Закарпаття. Вони поїхали не тому, що боялися мобілізації, а тому, що вже давно мали домовлені місця із укладеними контрактами про роботу».
За словами Васильцюна, ці люди заробляють у Європі доволі серйозні кошти, які не можуть їм запропонувати на ринку праці в Україні. Відтак через це зараз і виникають труднощі із мобілізацією.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...