Ужгородським студентам пообіцяли "таке"!

лютого 03 / 2015
Ужгородським студентам пообіцяли "таке"!

2 лютого в Ужгороді відбулась прес-конференція «Перші відеолекції на Закарпатті». Участь у зустрічі взяли кандидат філологічних наук Михайло Рошко, редактор-журналіст Закарпатського обласної телерадіокомпанії Мирослав Поляковський та проректор УжНУ Ярослав Лазур.

Насамперед мова йшла про унікальність спільного проекту телеканалу «Тиса-1» та Ужгородського національного університету «Відкриті лекції», метою якого є популяризація науки та надання можливості всім охочим переглянути лекції видатних науковців на різні теми.
Плюсами відкритих лекцій Михайло Рошко назвав можливість вийти на публіку всім бажаючим, зокрема пенсіонерам. Також це метод підняття іміджу вузу. Перевага інтерактивних лекцій – можливість навчатись вдома, не витрачаючи гроші на дорогу та проживання.
Мирослав Поляковський розповів про перспективи створення циклу лекцій з різних предметів.
«Ми вже створили медіа-портал Ужгородського національного університету, де студенти та всі охочі зможуть знайти необхідну їм інформацію, а також відео лекції», - сказав Мирослав.
Організатори розповіли і про плани на майбутнє:
«Мирослава Лендєл домовилась про запис лекцій не лише з лекторами УжНУ, а й з іноземними науковцями. Зокрема вже найближчим часом вийде запис лекції Геннадія Полонського, лектора Оксфордського університету. Також планується залучення гостей з Угорщини, Словаччини та інших країн».
Обговорювали під час зустрічі і перспективу переходу до дистанційного навчання. Проректор УжНУ Ярослав ЛАзур повідомив про плановий перехід від заочного навчання до дистанційного. Але наразі цей перехід є дуже повільним, бо вузи стикаються з багатьма проблемами, зокрема запис лекцій та забезпеченню лекторові авторських прав, а також недостатня інтернетизованість районів області. Проте серед переваг такого виду навчання він назвав можливість ділитися здобутками наших лекторів із загалом.
Джерело
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...